1

פיתוח בסביבת AngularJS

מה זה אנגולר? מדובר בתשתית קוד פתוח המכונה גם AngularJS  או Angular.js. כשמה,  AngularJS היא ספריית JavaScript, המבוססת על תבנית MVC ומחלקת את היישום לשלושה חלקים: מודל, מבט ובקר (Model-View-Controller). בכך, היא מאפשרת תחזוקה מיטבית של התוכנה.

בהיותה מתוחזקת ע"י Google, ל-Angular.JS קהילה רחבה ביותר, הממשיכה לגדול מדי יום ולספק כמויות של מידע Online.

בשנים האחרונות, הפכה Angular.js לפופולארית במיוחד וקצב הצמיחה שלה נסק למקום הראשון (עפ"י GitHub), זאת בהשוואה למתחרות העיקריות Ember.JS ו Backbone.JS.

2

פיתוח אתרים ב Open Source (בעיקר Drupal)

דרופל היא מערכת ניהול תוכן (CMS) מתקדמת, מהנפוצות בעולם. Drupal בנויה על-בסיס קוד פתוח וכתובה בשפת PHP. לדרופל קהילה בוגרת של למעלה ממיליון מפתחים מסביב לעולם, המשתפים מידע ומשאבים ובכך תורמים לפיתוח הפלטפורמה.

תשתית ה-Drupal נבנתה בצורת שכבות, ובכך מאפשרת עריכה והוספה של רכיבים במערכת, מבלי לבצע שינויים בליבת הקוד של המערכת.

דרופל ידועה ביציבותה ונחשבת לאחת ממערכות ה-Open Source המאובטחות בעולם.

3

פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד בטכנולוגיות Native ו-Hybrid

פיתוח אפליקציית Native הוא פיתוח תוכנה בשפת תכנות מסוימת, התואמת למערכת הפעלה אחת:

Objective C או Swift עבור Apple, שפת Java עבור Anroid ו #C או Visual Basic עבור Windows.

פיתוח אפליקציית Hybrid הוא פיתוח בשיטה משולבת, בה מפתחים בכלים כמו HTML5, ובספריות כגון AngularJS. השלמת אלמנטים שהם Native מתבצעת ע"י כלים כמו Ionic ו Cordova.

פיתוח אפליקציות Native מגיע לביצועים מירביים, בעוד שפיתוח Hybrid תואם לכל המכשירים.

4

שרתים ותשתיות

שירותי ענן או מחשוב ענן הם שירותי מחשוב כגון גיבוי מרחוק, שיתוף קבצים ושירותי ניטור מתקדמים, אליהם יכול הלקוח להתחבר דרך מחשב מרוחק.

השרתים והתשתיות של קומרקס מבוססים על LAMP: ראשי תיבות של ארבע תוכנות, המייצגות פתרון שלם להרצה, להפעלה ולניטור אתרי אינטרנט ושרתים בענן. לינוקס (Linux) היא מערכת ההפעלה, אפאצ'י (Apache) היא אפליקציית שרת האינטרנט בענן, MySQL הינו בסיס הנתונים ו-PHP היא שפת פיתוח התוכנה. שרתי LAMP ידועים ברמת היציבות ואבטחת המידע שלהם.