טכנולוגיות פיתוח

Comrax היא חברה מונעת טכנולוגיה הממנפת מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות כדי לספק תוצאות יוצאות דופן עבור לקוחותינו. פתרונות הטכנולוגיה וה-UX שלנו נועדו לענות על הצרכים של ארגונים מכל הגדלים והענפים, והצוות שלנו מיומן מאוד בשימוש בכלים ובמתודולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. צוות המומחים שלנו בקיא במגוון רחב של טכנולוגיות, כולל:

פיתוח אתרים: אנו מתמחים בבנייה ותחזוקה של אתרים ואפליקציות אינטרנט מותאמים אישית תוך שימוש בטכנולוגיות כגון HTML, CSS, JavaScript ופלטפורמות שונות של קוד פתוח ו-CMS קנייניות כגון Drupal, Wordpress, Joomla, Umbraco, Magento.
בנוסף, אנו יודעים ליישם מגוון רחב של טכנולוגיות מובילות בפיתוח Web כגון React, Angular, Vue, Ruby on Rails ועוד.
 

פיתוח אפליקציות לנייד:
יש לנו ניסיון בבניית אפליקציות נייטיב בעלות ביצועים גבוהים הן לפלטפורמות iOS והן ל-Android תוך שימוש בטכנולוגיות כגון Swift, Objective-C ו-Java.

וכמובן פיתוח אפליקציות Cross-platfom: אנו מציעים פיתוח אפליקציות חוצות פלטפורמות תוך שימוש בטכנולוגיות כגון React Native, Xamarin ו-Flutter. זה מאפשר לנו ליצור אפליקציות הפועלות בצורה חלקה על מספר פלטפורמות, מבלי להקריב ביצועים או פונקציונליות.

DevOps: לצוות שלנו ניסיון רב ב-DevOps, כולל שימוש בכלי כלי אוטומציה כמו Ansible, Chef ו-Puppet, טכנולוגיות קונטיינריזציה כמו Docker ותהליכי אינטגרציה ואספקה מתמשכים (CI/CD) וניהול מסדי נתונים SQL, NoSQL, MongoDB ועוד.

מחשוב ענן: אנו מציעים פתרונות למחשוב ענן, כולל שירותי הגירה ופריסה, כמו גם ניהול ותמיכה שוטפים. אנו עובדים עם פלטפורמות ענן פופולריות כמו Amazon Web Services (AWS), Google Cloud ו-Microsoft Azure 

 

עיצוב UX:
כלים למחקר משתמשים, בניית פרוטוטייפים, יצירת אב טיפוס וכלים לבדיקת משתמשים.

ב-Comrax, אנו מאמינים שהטכנולוגיה צריכה לעבוד בשבילך, לא להיפך. זו הסיבה שאנו משתמשים במגוון רחב של טכנולוגיות כדי לספק פתרונות העונים על הצרכים הספציפיים שלך ועוזרים לך להשיג את המטרות שלך. בין אם אתם מחפשים פיתוח אתרים, עיצוב אפליקציות לנייד או שירותי DevOps, לצוות שלנו יש את המומחיות והניסיון לספק תוצאות יוצאות דופן.