אפליקציית UVII

תמונה
26

חדשנות בעידן ה-IoT

הסיפור של מסע פיתוח אפליקציית נייטיב עבור UVII

תהליך פיתוח האפליקציה ל-UVII, סטארט-אפ בתחום ה-IoT (האינטרנט של הדברים), הוא מסע ייחודי ומרגש. UVII מתמחה ביצירת מכשירי חיטוי חדשניים, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי להביא בטיחות וניקיון לחללים היומיומיים. השלב הראשון בתהליך פיתוח האפליקציה היה להבין את הצרכים של משתמש הקצה ושל הארגונים אשר משתמשים במכשירי החיטוי.
שם, צוות המפתחים והמעצבים פועלים להחיות את האפליקציה, תוך שימוש בשפות כמו React ו-Node.js כדי ליצור חווית משתמש חלקה. בדיקות משתמשים ואינטגרציה מתמשכת הם מרכיבים מכריעים בתהליך, המבטיחים שהאפליקציה פונקציונלית, יעילה ועומדת בסטנדרטים הגבוהים של תחום ה-IoT. תחום ה-IoT עוסק כולו בחיבור אובייקטים פיזיים לאינטרנט, לאפשר להם לתקשר ולהחליף נתונים, מה שהופך את חיינו לקלים ונוחים יותר.

חלק עיקרי בעבודה על האפליקציה היה לאפשר העברת נתונים בזמן אמת,  שליטה מרחוק וניטור בין האפליקציה לבין המכשירים. הדבר הצריך שימוש בפרוטוקולי תקשורת מתקדמים כגון MQTT, CoAP ו-WebSockets כדי להבטיח העברת נתונים אמינה ומאובטחת. צוות הפיתוח לקח בחשבון גם את רכיבי החומרה, כגון חיישנים ומיקרו-בקרים, הנדרשים לאיסוף והעברת נתונים לאפלקיציה.

תמונה
nam1
המורכבות של פיתוח לוח מחוונים עבור התקני IoT

תהליך פיתוח לוח המחוונים עבור ארגונים המשתמשים במכשירי החיטוי של UVII הוא מרכיב מכריע במחויבותם ליצירת סביבה נקייה ובטוחה יותר. עבור ארגונים המשתמשים במכשירי החיטוי של UVII, לוח המחוונים משמש כמרכז לניטור ובקרה של מכשירים אלה, ומספק נתונים בזמן אמת ותובנות לגבי הביצועים והיעילות שלהם. תהליך הפיתוח התחיל בהגדרת המטרות והיעדים של לוח המחוונים, תוך הקפדה על התאמתו לצרכים ולדרישות הספציפיות של הארגון. בשלב הבא, הצוות השתמש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לבנות לוח מחוונים שהוא גם מושך ויזואלית וגם פונקציונלי, המספק שפע של מידע במבט אחד. 

התוצאה

התוצאה היא אפליקציה המשתלבת בצורה חלקה עם מגוון רחב של מכשירי IoT, ומספקת למשתמשים חוויה לא מתאמצת ומרתקת. בעוד UVII ממשיך לדחוף את הגבולות של מה שאפשר בתחום ה-IoT, תהליך פיתוח האפליקציה עבורם נשאר עדות לרוח החדשנית של קומרקס ולמחויבות שלנו ליצור פתרונות שמקלים על החיים, מכשיר אחד בכל פעם.

UVI
תמונה
STORE
חנויות האפליקציות
העלנו וביצענו אופטימיזציה של האפליקציה לחנויות האפליקציות
תמונה
11
חיבור לדשבורד
ביצענו אינטגרציה בין האפליקציה לבין דשבורד מתוחכם לניהול עסקי יעיל
תמונה
DATA
תקשורת נתונים
עשינו שימוש בפרוטוקול תקשורת המאפשר תקשורת דו-כיוונית בזמן אמת בין אפליקציה למכשיר IoT
תמונה
QR
QR CODE
יישמנו קוד QR לחיבור בין המכשירים הפיזיים לבין האפליקציה