זה מה שקרה כאשר עובדי גוגל החלו לשתף ביניהם את שכרם במסמך סודי

באחד ממקומות העבודה בקריירה שלי התברר יום אחד כי אחד העובדים שכח את תלוש המשכורת שלו פתוח על שולחן משרדי והלך. עובד אחר חסר עכבות הרים את התלוש ושיתף את השכר שלו עם כולם. אני זוכר שהתחושות הראשוניות התחלפו מהר מאוד מקנאה (אותו עובד הרוויח יותר מכולנו על אף שלא היה בדרגה גבוהה יותר) לטינה כלפי המעסיק שהעניק לו את השכר הזה. קומרקס הינה מהחברות הותיקות והמובילות בישראל לאפיון, תכונון ופיתוח טכנולוגיות מבוססות Web.  קומרקס הוקמה בשנת 1999 והיא מספקת ללקוחותיה למעלה מ- 12 שנים, פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים מקיפים בסביבת ה- Web וה- Mobile.
אנו מתמחים באפיון ופיתוח פרוייקטים מורכבים של אתרי אינטרנט,  מערכות מסחר אלקטרוני ואפליקציות  Facebook וסלולר.  דגש מיוחד ניתן בכל פרוייקט על חיבור למערכות תפעוליות בארגון, תאימות המערכת לתקנים עדכניים ושמירה על סטנדרטים מחמירים של יציבות מערכת ואבטחת מידע.
מבין האתרים שהקמנו עבור לקוחותינו ניתן למצוא אתרים מובילים בתחום הסחר האלקטרוני, אתרי מסחר B2B, מועדוני לקוחות באינטרנט, פורטלים - ואתרי תוכן מורכבים.
תוכלו ללמוד יותר מי לקוחותינו, וכן לצפות בפרוייקטים שאנו גאים בהם או במצגת Showreal.
התמחותינו המיוחדת הינה בפיתוח על פלטפורמת Drupal. קומרקס הינה מהחברות הראשונות בישראל אשר אימצו את פלטפורמת Drupal  בסביבת PHP כתשתית עיקרית לפיתוח מערכות ואתרי אינטרנט מורכבים. דרופל הינה מערכת-תוכן בסביבת הקוד הפתוח המובילה בעולם. במהלך השנים צברנו נסיון נרחב בפיתוח מודולים חדשים וביצוע אינטגרציות של מורכבות של מערכות Drupal לבסיסי נתונים ומערכות תפעוליות מגוונות.
קומרקס הינה מהחברות המובילות והוותיקות בישראל לאפיון, עיצוב ממשקי משתמש ופיתוח מערכות מתקדמות בסביבת web. לקומרקס נסיון רב בפיתוח אתרי אינטרנט מורכבים ללקוחות גדולים ולחברות רב-לאומיות, בפיתוח ל- Facebook ולסלולר, והיא מספקת ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה המגובה בידע ובנסיון ייחודי.

Category: 

תגובות

erwer

dfgtdegftert fgfrfrwerwer efrwerwerfwer befrwerwrwe

הוסף תגובה חדשה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.